Tyto stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

 hypoteční kalkulačka

Vestibulum id urna

Portál Hypokalkulačka.cz jsem založila v roce 2007. Cílem bylo poskytnout návštěvníkům stránek srovnání nákladů jednotlivých hypotečních produktů (prostřednictvím tzv. srovnávací hypokalkulačky). Za 7 let existence portálu využilo hypotečních kalkulaček přes milion návštěvníků.  Portál krátce po spuštění začal nabízet bezplatné konzultace s vybranými hypotečními makléři, členy Asociace hypotečních makléřů. Takto vznikla platforma HYPOBROKER, která sdružuje špičkové hypoteční makléře.

Jako manažerka Asociace hypotečních makléřů (AHM), kde působím od jejího úplného zrodu v roce 2006, vím, jak nepřehledná je situace na trhu hypotečního zprostředkování. Vím, jaký je rozdíl mezi průměrným hypotečním makléřem a dobrým hypotečním makléřem. Cílem stránek Hypokalkulačka.cz je nabídnout návštěvníkům opravdu kvalitní a nezávislé poradenství, a to prostřednictvím vybraných kolegů z AHM.

Jsem autorkou projektu na zvýšení hypoteční gramotnosti FÉR hypotéka, který jsem s kolegy z AHM zrealizovala v roce 2013. Tento projekt upozornil na nepřehlednou situaci na trhu hypoték, a to zejména v souvislosti s "informačním vakuem" týkajícím se bankovních poplatků u hypoték.

Využitím služeb našich kolegů z AHM nejenže získáte opravdu nezávislou a odbornou pomoc, ale rovněž podpoříte Nadační fond APOLENA, který jako jeho zakladatelka financuji. Nadační fond APOLENA materiálně podporuje endoskopické operační sály gynekologicko-porodnické kliniky v Praze "U Apolináře", kde se léčí vážně nemocné ženy z celé České republiky.

Jménem týmu HYPOBROKER Vám děkuji za důvěru a těšíme se na setkání s Vámi.

Petra Horáková Krištofová

Náš tým

Petra Horáková Krištofová

Petra Horáková Krištofová

zakladatelka a majitelka portálu

Vystudovala VŠE v Praze, obory Mezinárodní obchod, Mezinárodní politika a diplomacie a Ekonomická žurnalistika. Krátce pracovala v diplomatických službách, ale svoboda privátního sektoru ji lákala více. Působila v realitních a hypotečních společnostech, a to na pozicích manažerky marketingu. Svět on-line marketingu ji natolik pohltil, že se v tomto oboru rozhodla pro vlastní podnikání: dnes provozuje stovku internetových stránek, zejména v oboru financí a zdravotnictví.

V roce 2013 založila Nadační fond APOLENA, který financuje špičkovou operační léčbu zejména onkologicky nemocným ženám. Chod tohoto fondu může díky podnikání financovat, a zajistit tak 100% využití všech darů ve prospěch nemocných žen. Po mnoha letech práce má konečně pocit, že dělá něco opravdu užitečného a potřebného (a naši klienti pomáhají - děkujeme!!! :) )

 

 

Zuzana Kohoutová

Zuzana Kohoutová

šéfredaktorka

Zuzanu dobře znají čtenáři finanční rubriky iDNES.cz, kde se čtyři roky věnovala všemu, co s rodinnými financemi souvisí. Od účtů, spoření, pojištění, investování, hypoték přes půjčky až k tématu, které nemá nikdo rád - daně. Její cesta k novinařině nebyla však přímá. Po gymnáziu chtěla studovat produkci na FAMU, ale nevyšlo to. Začala tedy pracovat v České televizi převážně v technických profesích. Během zaměstnání si také doplnila elektrotechnické vzdělání. Vystřídala několik pracovišť včetně výrobního a vysílacího dispečinku. Po téměř čtvrtstoletí se rozhodla změnit profesi a nastoupila do MF DNES, odkud po šesti letech přešla do rubriky Financí iDNES.cz.

A protože zatoužila po svobodě, vyměnila teplé místo v redakci za nejisté podnikání. Věří, že znalosti a analytické schopnosti přinesou nejen "finanční" uspokojení, protože vždy měla dobrý pocit z toho, když mohla někomu pomoci dobrou radou.

Hypotéky

Stránky novin, časopisů i internetových médií se ...
Minulý týden oznámila jedna z bank působících v ...
Růst úrokových sazeb u hypoték  nahrává ...

Úrokové sazby hypoték

Není to zatím žádné drama, ale po více než roce ...
Hypotéky jsou, zdá se, proti novému koronaviru ...
Zdražování pokračuje. Podle údajů Fincentrum ...