Tyto stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

 hypoteční kalkulačka

Společnost PHK MARKETING s.r.o. (dále jen PHK MARKETING), která je provozovatelem stránek hypokalkulacka.cz, neshromažďuje, neukládá ani nespravuje žádná osobní data, která by mohla identifikovat specifickou osobu.

Veškeré osobní i další údaje, které uživatel vloží do formuláře a odešle, jsou následně přeposlány jednomu z následujících členů Asociace hypotečních makléřů, o.s.:

  • HypoAsistent s.r.o., IČO: 24663794
  • GEPARD FINANCE a.s., IČO: 25973843
  • FitBrokers, s.r.o., IČO: 24250571

Jakékoliv osobní informace identifikující konkrétní osobu nebudou předány, ani prodány jiné třetí straně.

PHK MARKETING si vyhrazuje právo provádět analýzy o chování uživatelů na svých internetových stránkách. Mezi tyto analýzy patří např.: měření návštěvnosti, počet uživatelů shlédnuvších reklamní banner a počet kliknutí na jednotlivý banner, tato data jsou k dispozici též jednotlivým zadavatelům reklamy - vždy jako statistický přehled, nikoliv jmenovitě.

Uživatelé by si měli být vědomi skutečnosti, že některé informace o uživatelích mohou být automaticky sbírány v průběhu standardních operací našeho serveru (např. IP adresa uživatelova počítače) a také při použití cookies (malé textové soubory, které se ukládají na uživatelově počítači a server podle nich dokáže rozpoznat uživatele, který ho již jednou navštívil a poté zaznamenávat jeho chování a podle toho například přizpůsobit design a obsah nebo lépe zaměřovat reklamní kampaně).

Hypotéky

Stránky novin, časopisů i internetových médií se ...
Minulý týden oznámila jedna z bank působících v ...
Růst úrokových sazeb u hypoték  nahrává ...

Úrokové sazby hypoték

Není to zatím žádné drama, ale po více než roce ...
Zdražování pokračuje. Podle údajů Fincentrum ...
Jednou jsi dole, jednou nahoře. Známé pořekadlo ...