Tyto stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

Společnost PHK MARKETING s.r.o. (dále jen PHK MARKETING), která je provozovatelem stránek hypokalkulacka.cz, neshromažďuje, neukládá ani nespravuje žádná osobní data, která by mohla identifikovat specifickou osobu.

Veškeré osobní i další údaje, které uživatel vloží do formuláře a odešle, jsou následně přeposlány jednomu z následujících členů Asociace hypotečních makléřů, o.s.:

Jakékoliv osobní informace identifikující konkrétní osobu nebudou předány, ani prodány jiné třetí straně.

PHK MARKETING si vyhrazuje právo provádět analýzy o chování uživatelů na svých internetových stránkách. Mezi tyto analýzy patří např.: měření návštěvnosti, počet uživatelů shlédnuvších reklamní banner a počet kliknutí na jednotlivý banner, tato data jsou k dispozici též jednotlivým zadavatelům reklamy - vždy jako statistický přehled, nikoliv jmenovitě.

Uživatelé by si měli být vědomi skutečnosti, že některé informace o uživatelích mohou být automaticky sbírány v průběhu standardních operací našeho serveru (např. IP adresa uživatelova počítače) a také při použití cookies (malé textové soubory, které se ukládají na uživatelově počítači a server podle nich dokáže rozpoznat uživatele, který ho již jednou navštívil a poté zaznamenávat jeho chování a podle toho například přizpůsobit design a obsah nebo lépe zaměřovat reklamní kampaně).